O firmie Analizy i raporty Doradztwo transakcyjne Doradztwo prawne Doradztwo marketingowe Kontakt

 

Analizy i raporty


Analizy rynku do dealerskich wniosków kredytowych na inwestycje
Większość banków przy udzielaniu kredytów na inwestycje wymaga dokumentów stworzonych przez niezależnych ekspertów, dotyczących stanu i perspektyw sprzedaży samochodów i usług serwisowych w Polsce i regionie inwestycji. Takie standardowe analizy otrzymają Państwo w DCG Dealer Consulting w ciągu zaledwie kilku dni, co w przypadku konieczności przeprowadzenia szybkiego procesu przygotowania wniosku kredytowego jest bardzo pomocne.

Analizy rentowności i restrukturyzacje firm dealerskich
Obiektywna ocena zewnętrznych specjalistów jest niezbędna do poprawnego rozwoju firmy. Czasem też po takiej analizie wymagana jest zmiana struktur i standardów działania firmy, aby zapewnić jej stabilny rozwój. Najlepsi eksperci i praktycy rynkowi przygotują dla Państwa firmy plan najbardziej skutecznych działań i strategii zmian.

Analizy ekonomiczne i problemowe polskiego rynku dealerskiego
Myśląc o rozwoju firmy czy nowych inwestycjach do podjęcia ostatecznej decyzji niezbędna jest analiza ekonomiczna i prawna rynku wraz z prognozami jego rozwoju. Analizy takie, wykonywane przez ekspertów DCG Dealer Consulting, dadzą Państwu większą pewność realizacji swoich biznesowych koncepcji.

Badanie pozycji firmy lub produktu na rynku dealerskim
Każda firma współpracująca z dealerami potrzebuje wiedzy o postrzeganiu jej standardów, pracowników i produktów. Zespół DCG Dealer Consulting był inicjatorem i realizatorem badań satysfakcji dealerów aut w kontaktach z importerami, towarzystwami ubezpieczeniowymi i instytucjami finansowymi. Badania mogą być przeprowadzone na całym rynku lub na dowolnie wybranej grupie dealerskiej, wg. klucza markowego czy też terytorialnego.

Badania przygotowawcze do wejścia firmy lub produktu na polski rynek dealerski
Wejście na polski rynek z nowym produktem lub takim, który ma być przez nich dystrybuowany, wymaga głębokiej wiedzy o tym rynku, nie tylko w zakresie ekonomii, ale także analizy firm i produktów konkurencyjnych. Wymaga także znakomitych i szerokich kontaktów w środowisku dealerskim. Eksperci DCG Dealer Consulting pracowali i nadal pracują nad wprowadzeniem na polski rynek kilku produktów, m.in. brandu Motorplan – przedłużonych gwarancji nowej generacji.Kontakt: Marek Konieczny, Tel. +48 600 00 32 38, e-mail: konieczny@dealerconsulting.pl
PARTNER:


Copyright © DCG 2009-2017 Hosted & Secured by IPTRACE on privCloud. Dealer Magazyn